Slávik Slovenska 2015

  • Slávici 15, pred vyhlasovaním výsledkov
  • Slávici 2015 s riaditeľom súťaže P. Štilichom
  • Slavik 2015 1
  • Slavik 2015 2
  • Slavik 2015 3
  • Slavik 2015 4
  • Slavik 2015 5
  • Slávici 15 Hviezdna porota
  • Slávici 15 P. Dvorský s finalistom M. Machajdom
  • slider jquery
  • Slávici 15, Peter Dvorský si zaspieval s finalistami súťaže
Slávici 15, pred vyhlasovaním výsledkov1 Slávici 2015 s riaditeľom súťaže P. Štilichom2 Slavik 2015 13 Slavik 2015 24 Slavik 2015 35 Slavik 2015 46 Slavik 2015 57 Slávici 15 Hviezdna porota8 Slávici 15 P. Dvorský s finalistom M. Machajdom9 Slávici 15, Anna Hulejová, hosť10 Slávici 15, Peter Dvorský si zaspieval s finalistami súťaže11
html slideshow by WOWSlider.com v8.2

Výsledková listina 25. ročníka celoštátnej speváckej súťaže detí a mládeže v interpretácii slovenskej ľudovej piesne Slávik Slovenska 2015 (finálové kolo Dom kultúry Zrkadlový háj, Bratislava – Petržalka, 28. jún 2015)

Cena Petra Dvorského
SAMUEL ADAM, ZŠ s MŠ Sedlice (Prešovský kraj)

Cena starostu mestskej časti Bratislava-Petržalka V. Bajana
MARTIN MACHAJDA, ZŠ s MŠ Oravská Polhora, Turčianske Teplice (Žilinský kraj)
___

Zlatý Slávik Slovenska 2015 – I. kategória
VANDA MARINČÁKOVÁ, ZŠ Laborecká 66, Humenné (Prešovský kraj)

Strieborný Slávik Slovenska 2015 – I. kategória
ALŽBETA VÁRADIOVÁ, ZŠ V. Mináča, Klenovec (Banskobystrický kraj)

Bronzový Slávik Slovenska 2015 - I. kategória
ZUZANA HRUŠKOVÁ, ZŠ sv. dona Bosca, Zlaté Moravce (Nitriansky kraj)
___

Zlatý Slávik Slovenska 2015 – II. kategória
LAURA RENDEKOVÁ, Gymnázium B. S. Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec (Banskobystrický kraj)

Strieborný Slávik Slovenska 2015 – II. kategória
TAMARA KRIVÁKOVÁ, ZŠ L. Novomeského 2, Košice (Košický kraj)

Bronzový Slávik Slovenska 2015 – II. kategória
PETER SÁDECKÝ, ZŠ Domaniža (Trenčiansky kraj)
___

Zlatý Slávik Slovenska 2015 – III. kategória
PAULÍNA ŠOLCOVÁ, ZUŠ Exnárova, Bratislava (Bratislavský kraj)

Strieborný Slávik Slovenska 2015 – III. kategória
SAMUEL ADAM, ZŠ s MŠ Sedlice (Prešovský kraj)

Bronzový Slávik Slovenska 2015 – III. kategória
JÚLIA ŠUJANOVÁ, Piaristické gymnázium Prievidza (Trenčiansky kraj)
___

V programe galakoncertu víťazov vystúpila vynikajúca slovenská interpretka slovenských ľudových piesní Anna Hujelová so svojou vnučkou Simonou a zvlášť talentovaná speváčka predškolského veku Nella Horečná z Kútov.

Finalistov súťaže sprevádzala ľudová hudba Folklórneho súboru ZOBOR z Nitry pod vedením Juraja Murína.

Program moderovala redaktorka RTVS Andrea Záborská.
___

BULLETIN FINÁLOVÉHO VEČERA SLÁVIKA SLOVENSKA 2015
___

Partneri Slávika Slovenska: