Slávik Slovenska 2024

 

32. ročník Slávika Slovenska


---

Milí slávici, pedagógovia, rodičia, pozývame vás na 32. ročník Slávika Slovenska 2024.

Ako každý rok, tak aj teraz, pripravili sme pre vás Spevníček SS 2024 s pestrým vejárom celoslovenských piesní, piesní z Novohradu, Myjavy, Zamaguria, Pohronia, Považia,Trenčianska,Trnavska, Turca, Záhoria, Tekova, Zemplína, Šariša, Spiša či Ponitria.

Spevníček bude okrem tridsiatky piesní povinného repertoáru obsahovať propozície súťaže, termíny súťažných kôl a všetky informácie, týkajúce sa účasti na tomto najväčšom slovenskom speváckom podujatí.

V spevníčku uverejníme aj SLÁVIČÍ KALENDÁR s termínmi súťažných kôl a s prehľadom dátumov školských prázdnin roku 2024!


Objednávka spevníčka Slávika Slovenska

Neváhajte a už teraz sa obráťte svojimi objednávkami na našich distribútorov, ktorí vám zaručene doručia spevníčky načas, aby ste sa stihli pripraviť na svoje základné (školské) súťažné kolá Slávika Slovenska 2024!

Spevník Slávika Slovenska 2024 vyjde 15. januára 2024

---

Časový harmonogram 32. ročníka Slávika Slovenska 2024, celoslovenskej speváckej súťaže detí a mládeže v interpretácii ľudovej piesne:

1. základné (školské) kolá do 26. apríla 2024
2. okresné (obvodné) výberové kolá do 17. mája 2024
3. krajské výberové kolá do 7. júna 2024
4. celoslovenské finálové kolo Bratislava 27. - 28. jún 2024

Časový harmonogram súťaže bude súčasťou aktualizovaných Propozícií Slávika Slovenska 2024 a bude uverejnený v Spevníku Slávika Slovenska 2024 a na internetovej doméne www.slavikslovenska.org

---

Novinka - CD Eugen Suchoň: Páslo dievča pávy


Občianske združenie Slávik Slovenska prinieslo na trh horúcu novinku - Páslo dievča pávy

Na tomto CD môžete nájsť populárne skladbičky Eugena Suchoňa "Maličká som", "Keď sa vlci zišli", "Preletel sokol", "Sonatína" a "Páslo dievča pávy" v originálnom spracovaní pre soprán, tenor a klavír.

Neváhajte a objedajte si toto vydarené CD ešte dnes.

 Objednávka CD Páslo dievča pávy

---

Novinka - CD Eugen Suchoň: Varila myšička kašičku
s pôvodnými obrázkami Ľudovíta Fullu.Občianske združenie Slávik Slovenska prinieslo na trh originálne CD ikonickej detskej speváckej suity Varila myšička kašičku, vhodné pre predškolskú a školskú mládež, detské spevácke zbory a pod... CD je vynikajúcou pomôckou pre pedagógov v rámci hudobnej výchovy, ktorú odporúča aj Ministerstvo školstva Slovenskej republiky.

Ak ešte nemáte svoju myšičku doma alebo v triede, máte poslednú príležitosť si ju kúpiť! Posledné kusy čakajú iba na vás!

 Objednávka CD Varila myšička kašičku

---

Partneri Slávika Slovenska: